четверг, 6 декабря 2018 г.

1 грудня День боротьби зі СНІДом

       З метою підвищення рівня обізнаності учнів про захворювання СНІДом та його профілактику в закладах освіти району були проведені   заходи: загальношкільні лінійки«СНІДу – НІ!», акції «Червона стрічка – символ боротьби зі СНІДом», виховні години   « 10 основних факторів, які молодь має знати  про ВІЛ/ СНІД», « Профілактика  захворювання СНІДом»,  «Всесвітній день боротьби зі СНІДом», «Хто ти, СНІДе: ворог чи учитель?», «Життя – це прекрасно!», «Прояви турботу і обачливість», «СНІД – знак біди», відкритий мікрофон «Що ми знаємо про СНІД?», тренінги «СНІД : знати, щоб жити»,«СНІД та туберкульоз: попередження та наслідки », круглі столи « ВІЛ та СНІД – проблема людства»,«СНІД стосується кожного», «Не дай СНІДу шанс», «Безпечна поведінка підлітків»,   конкурси малюнків « Ми за здоровий спосіб життя», інформаційні куточки, перегляд кінофільмів « Життя на повну силу»,  « Чому так важко вилікувати ВІЛ/СНІД»,« Зупини СНІД», «Друзі завжди разом. Життя», зустрічі з медичною сестрою  «Формування навичок здорового способу життя. СНІД: шляхи передачі, наслідки».

Профорієнтаційна робота

     В рамках співпраці з Глухівською міськрайонною філією Сумського обласного центру зайнятості та належної організації. профорієнтаційної роботи в закладах освіти був проведений семінар, де спеціалісти психологічної служби, заступники з виховної роботи  були ознайомлені з Платформою по профорієнтації. З її допомогою учні 9-11 класів можуть дистанційно пройти онлайн тестування на предмет визначення професійних інтересів та цінностей, інтелектуальних можливостей та індивідуально-психологічних особливостей, схильності до підприємницької діяльності, саморозвитку. 
  За результатами семінару координаторам були надані паролі для їх реєстрації та подальшої реєстації школярів.

Організація просвітницько-профілактичної роботи в умовах сучасної освітньої системи

      З метою належної організації  виховного роботи в рамках освітнього процесу закладів загальної середньої освіти  проведена нарада заступників з виховної роботи на базі відділу освіти Глухівської райдержадміністрації. Серед запрошених гостей були: капітан поліції, старший інспектор ювенальної превенції Пітутін В.В., який повідомив стан злочинності серед неповнолітніх в Глухівському районі; начальник відділу соціальної роботи Глухівського РЦССМ Смичок О.В., яка доповіла про взаємодію Глухівського районного центру сімї та молоді з освітніми закладами району, начальник служби у справах дітей Глухівської РДА Жеба А.В., який зупитився на профілактиці насилля над дітьми. 
    Печена І.П., методист з психологічної служби  висвітлила питання належної організації просвітницько-профілактичної роботи з учасниками освітнього процесу, зокрема зупинилася на попереджені та профілактиці насильства вдома та учнівському середовищі, профілактиці проявів до суїцидальних тенденцій серед учнівської молоді та профілактику торгівлі людьми.