среда, 5 декабря 2018 г.

Конкурс "Толерантність - шлях до миру"В рамках тижня пройшов районний  конкурс «Толерантність – шлях до миру», де прийняли участь 9 закладів освіти (Есманьська ЗОШ І-ІІІ ст., Есманьський дошкільний заклад (ясла-садок) «Чайка», Некрасівський НВК, Дунаєцький НВК, Баницький НВК, Студенецький НВК, Перемозький НВК, Кучерівський НВК, Полошківський НВК). Результатом роботи стало створення учнівською молоддю соціальних відеороликів. В яких були висвітлені  теми  булінгу, толерантного ставлення до людей з особливим освітніми потребами, взаємоповаги та дружнього прийняття іншої людини. В ролі акторів виступили самі учні, що підвищує рівень усвідомлення  школярів з даних тем.За результатами конкурсу переможцями стали:І місце -  Баницький НВК;ІІ місце - Некрасівський НВК;ІІІ місце - Кучерівський НВК.Переможці були нагороджені грамотами та подарунками.


Толерантність в дитячих серцях


У рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності та з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей в закладах дошкільної та загальної середньої освіти в період з 12 по 16 листопада пройшов тиждень Толерантності.  Впродовж тижня робота в школах, дитячих садках  була спрямована на формування в учнів поваги до інших людей, їхніх думок, підвищення настрою учасників навчально-виховного процесу, створення ситуацій успіху для невпевнених учнів та розкриття творчого потенціалу обдарованих дітей.
У кожному закладі освіти план проведення заходів був насичений та різноманітний.   Діти із задоволенням створювали власну Планету Толерантності. Символом Толерантності обрали паперових чоловічків, на яких діти прописували якості добропорядної людини, а також побажання своїм однокласникам, вчителям, батькам та усім людям світу.
Психологами та соціальними педагогами, класними керівниками було проведено ряд заходів, присвячені Дню толерантності на тему «Толерантність врятує світ»,    «Радість і усмішка», «На доброму слові – тримається світ», «Людяність – шлях до гармонії в суспільстві", «16 листопада – Міжнародний день толерантності», «Дорогою добра», «Від серця до серця», «На планеті толерантності», «Україна… від толерантності особистості до толерантності держави і суспільства в цілому» . Для дошкільників та учнів початкової школи було організовано перегляд мультфільмів про толерантність. Школярі  не тільки уважно та з інтересом переглядали фільми, але й обговорювали побачене, переконували один одного, що треба жити мирно, поважати тих, хто поряд, бути терпимими.