четверг, 8 ноября 2018 г.

Участь в V Всеукраїнській науково-практичній інтернет-конференції

     8 листопада 2018 року спеціалісти психологічної служби Глухівського району прийняли участь в V Всеукраїнській науково-практичній інтернет-конференції "Актуальні проблеми практичної психології", яка проходила на базі Глухівського Національного педагогічного університету імені О.Довженка. В рамках конференції були розкриті актуальні питання сьогодення з досвіду роботи спеціалістів. 
       Фахівці Глухівського району поділилися своїм досвідом роботи з колегами  через друк статтей у збірнику конференції за такими темами: "Сучасний погляд на проблему готовності дитини 6-річного віку до школи" (Пилипенко Н.М., практичний психолог Есманьського ДНЗ (ясла-садок) "Чайка"), "Запобігання та протидія насильству в учнівському середовищі" (Печена І.П., методист з психологічної служби відділу освіти Глухівської райдержадміністрації), "Здоров'язберігаючі технології у роботі практичного психолога з дітьми з особливими освітніми потребами" (Кирсанова Л.О., практичний психолог Есманьської ЗОШ І-ІІІ ст..).

Семінар керівників закладів загальної середньої освіти


7 листопада 2018 року на базі Студенецького НВК відбувся семінар керівників закладів загальної середньої освіти на тему «Специфіка функціонування закладу освіти в сучасних умовах розвитку регіонального освітнього середовища». В ході семінару було розглянуто питання про розвиток освітнього середовища, форми і методи роботи в умовах НУШ  в Студенецькому НВК. В практичній частині семінару керівники мали змогу переглянути фрагменти уроків та прийняти участь тренінговому занятті «Психологічні аспекти формування професійної компетентності керівника в умовах НУШ». В рамках тренінгу були розглянуті питання компетентність, професійна компетентність та її компоненти, соціально-рольова компетентність, психолого-педагогічна культура . 
В ході практичної частини керівники складали портрет сучасного директора, змінювати свою соціально-рольову позицію, будували Нову українську школу.

За результатами проведеного тренінгу був зроблений акцент на тому, що роль психологічної служби в рамках впровадження Концепції  Нової української школи є досить вагомою, значущою та сприяє успішній адаптації до нових змін.