понедельник, 12 февраля 2018 г.

Протидія торгівлі людьми. Про це варто знати!
Серед найголовніших порушень прав людини в сучасному світі актуальним є злочин, який має багато назв – «біле рабство», «торгівля людьми», «контрабанда людьми». За оцінками експертів щорічно 1-2 млн. людей стають «живим товаром». Наприкінці ХХ сторіччя з його проявами зіткнулися і Україна.
Складна економічна ситуація в Україні, високий рівень безробіття, недосконалість законодавства та правова необізнаність громадян є основними умовами, що  сприяють цьому явищу. Прагнучі  кращої долі, люди їдуть за кордон шукати добру роботу. Спритні ділки щороку використовують сотні таких шукачів.
 8 лютого 2018 року на базі  комунального  закладу Березівської сільської ради  «Березівський навчально-виховний  комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад «Веселка» відбувся тренінг каскадного навчання з теми «Впровадження програми Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція», де прийняло участь 6 педагогів Глухівського району. Учасники семінару ознайомилися з програмою виховної роботи з учнями з питань протидії торгівлі людьми. Основними орієнтирами програми є:  сприяння самопізнанню та самореалізації, самоствердженню та самовдосконаленню особистості, розвиток навичок відповідальної і водночас безпечної поведінки, визначення і формування громадянської позиції особистості.
За результатами семінару-тренінгу учасники отримали інформаційні та методичні матеріали для практичного використання у своїй роботі.